כל הזכויות שמורות לזאוס ניקוי ספות ושטיחים

תובל 8 רמת גן , ישראל

zeusclean@gmail.com 

שעות פעילות:

ימים א'-ה' 08:00-22:00

ימי ו'  וערבי חג 08:00-15:00

וואטסאפ: 050-9217080

ניקוי ספות.gif
  • ניקוי ספות
  • ניקוי ספות
  • ניקוי ספות

איך מתבצע תהליך ניקוי הספות בביתכם

סוף כל סוף הגיעה הזמן לנקות גם את הספות , על חשיבות העניין כבר דיברנו במאמרים קודמים , מלבד העניין הויזואלי חשוב מאוד ולהקפיד על ניקיון ספות פעם בשנה גם מבחינה בריאותית וגם עלמנת לשמור על טיב הבד לאורך שנים רבות .
ניקוי ספות ? איך מזמינים ? כמה זה עולה ? מה ואיך עושים ? 
שוק ניקוי הספות בארץ רבוי בבעלי מקצוע , חלקם טובים ובעלי ניסיון וחלקם פחות , יש לבדוק טוב טוב את מי אתם מכניסים לביתכם ! 

אנו בזאוס ניקוי ספות מעניקים לכל לקוח אחריות , הצעת מחיר והדגמה בחינם .
הדבר הראשון שאנחנו עושים ברגע שאנו מגיעים לביתכם הוא בדיקת סוג הבד ועמידותו בתהליך הניקוי .
שימו לב , לא כל ספת בד ניתנת לניקוי , ישנן ספות שיכולות להנזק מהשימוש במים וישנן כאלו שעלולות להוריד צבע במהלך הניקיון .
במידה ומצאנו שהבד עמיד בניקיון אנו מבצעים הדגמה קטנה בנקודה מסויימת על הספה אותה יבחר הלקוח .
על ידי ההדגמה הזו יש באפשרותנו להדגים ללקוח לאיזו רמת ניקיון אפשר להביא את הספות , במידה וההדגמה מוצאת חן בעיני הלקוח , אנו מתחילים במלאכה .
תהליך הניקיון של הספות בסט סטנדרטי של ספה תלת מושבית וספה דו מושבית נע בין 45 דקות לשעה וחצי , הזמנים עלולים להשתנות לפי סוג הבד אשר ברשותכם ולפי רמת הלכלוך .
בסיום העבודה הלקוח מוזמן לעבור על הכל ולבדוק שהניקיון עומד בציפיותיו ורק לאחר אישורו הסופי התהליך יסתיים .
תהליך הייבוש לוקח בין 3 ל 12 שעות לאחר הניקיון , גם כן תלוי בסוג הבד וברמת הלכלוך , ספה שהיתה במצב סביר לפני הניקיון תתייבש הרבה יותר מהר מאשר ספה שהייתה במצב ממש מלוכלך לפני הניקיון מהסיבה הפשוטה שבספה המלוכלכת השתמשנו בכמות הרבה יותר גדולה של מים עלמנת לנקות אותה בצורה הכי אופטימלית .
הזמינו לביתכם אך ורק בעל מקצוע בעל ותק וניסיון בתחום אשר מוכן להעניק לכם הצעת מחיר בחינם ואחריות על כל נזק שיגרם לספות כתוצאה מתהליך הניקיון  .
אל תתפתו למחירים זולים כמו 250 ש"ח לסט סלון , אין חיה כזאת !    
חברה מקצועית גובה בין 70 ל 120 ש"ח למושב , לפעמים בתקופות "חלשות" כמו שיא החורף או לפני החגים
ניתן למצוא מבצעים כגון ניקוי ספות 3+2 ב 390 ש"ח , במידה וקיבלתם הצעות זולות יותר תדעו שמשהו כאן מסריח וזה לא הספות שלכם .