כל הזכויות שמורות לזאוס ניקוי ספות ושטיחים

תובל 8 רמת גן , ישראל

zeusclean@gmail.com 

שעות פעילות:

ימים א'-ה' 08:00-22:00

ימי ו'  וערבי חג 08:00-15:00

וואטסאפ: 050-9217080

ניקוי ספות.gif
  • ניקוי ספות
  • ניקוי ספות
  • ניקוי ספות

ניקוי ספות מקצועי בבית הלקוח

ניקוי ספות
ניקוי ספות

ניקוי ספות עשה זאת בעצמך

מי מאתנו לא מפנטז על ספה יפה ובוהקת בסלון, ספה נוחה ומזמינה שברגע שנתיישב עליה נשכח את תלאות היום ונתמכר לתחושת הרכות שלה. הספה, היא הרהיט הכי שימושי בבית. מעבר לשימוש הפרקטי שלה כרהיט המשמש לישיבה ורביצה, היא משמשת כפריט דקורטיבי ומשפיעה מאוד על המראה הכללי של הסלון והבית. לכן חשוב מאוד לדאוג לתחזוקה וניקוי הספה. וזה כפי שכולנו יודעים, משימה לא פשוטה. על הספה אנחנו עושים כמעט הכול.

 

אנחנו יושבים עליה, נרדמים, קוראים עיתונים, שותים בה קפה או יין, מנשנשים, אוכלים עליה ארוחות צהרים עסיסיות ועוד. כל הדברים האלה משאירים לכלוך ופוגעים מאוד במראה הספות. בבתים בהם יש בעל חיים עשויות להצטבר על הספה שאריות של פרווה, שיער ולעיתים גם הפרשות שעשויות לא רק לפגוע במראה הספה אלה גם להשאיר ריחות לא נעימים וכתמים קשים להסרה. אז איך מתמודדים עם כל הלכלוך הזה? איך נצליח לדאוג לניקוי הספה בבית ולשמור על מראה נקי וחדש שלה?  אז רגע לפני שנקרא לחברה המתמחה בניקוי ספות בואו ונראה איך אפשר לעשות זאת לבד.

בין עם יש לכם בבית ספת עור או ספת בד, מדובר על פריט יקר הדורש טיפול עדין. ניקוי ספות בניגוד למה שנהוג לחשוב היא פעולה מורכבת. האינסטינקט של כולנו ברגע שאנו רואים כתם בספה, הוא לקחת מטלית לחה ולשפשף אותו. מה שעשוי לחזק את הכתם. חשוב לזכור בעת ניקוי ספות, מומלץ להימנע משימוש במטליות לחות המכילות אלכוהול ולעולם לא להשתמש באקונומיקה, שתגרום לספה נזק בלתי הפיך.

 

במידה ויש לנו חומר ניקוי שאנחנו לא בטוחים עם הוא מכיל חומרים מזיקים, כדאי לבדוק אותו במקום נסתר בספה. אז מה כן מומלץ לעשות? לכתמים שמקורם בנוזלים כמו קפה, יין, או חלילה דיו.

נמליץ לשפוך מלח או אבקת אפיה שסופחים אליהם את הנוזלים ומונעים את התפשטות הכתם ורק אז לנגב עם מטלית לחה.

במקרה של מסטיק שנדבק לספה, נמליץ להקפיא אותו על ידי הצמדת שקית קרח ואז הוא יתקלף בקלות. טיפ חשוב לניקוי ספות משאריות פרווה ושיער (תקף גם לספות בד וגם לספות עור) הוא ללבוש כפפות פלסטיק לשפשף אותה על הספה והחשמל הסטטי שייווצר, ימשוך אליו את שאריות השיער.

 

במקרים בהם יש ריח רע עקב הפרשות או שאריות חלב שנשפך, מומלץ להתיז מיד אחרי ניקוי הספה מבשם כביסה, או במידה וניתן פשוט לכבס את כיסוי הספה. אלה היו מספר כללים בסיסיים לניקוי ספות בצורה בטוחה, במקרים בהם יש ספק מומלץ להתייעץ עם מומחה לניקוי ספות.

 

 

ספה נקייה היא מרכיב משמעותי במראה הכללי של הבית והיא תורמת לאווירה הנעימה ולתחושת הניקיון הכללית. אלא שלעיתים עשויה הספה לספוג כתמים שונים כתוצאה משפיכה של נוזלים, נפילת רטבים או מאכלים, או כתוצאה מלכלוך שאינו יורד