כל הזכויות שמורות לזאוס ניקוי ספות ושטיחים

תובל 8 רמת גן , ישראל

zeusclean@gmail.com 

שעות פעילות:

ימים א'-ה' 08:00-22:00

ימי ו'  וערבי חג 08:00-15:00

וואטסאפ: 050-9217080

ניקוי ספות
  • ניקוי ספות
  • ניקוי ספות
  • ניקוי ספות

ניקוי ספות , למה ואיך עושים את זה.

​הסלון הוא לב ליבו של כל הבתים בעולם במיוחד אצלנו הישראלים , הרי מי מאיתנו לא יושב בסלון אחרי יום עבודה מפרך בשביל לצפות בטלוויזיה  . ​

בסופי שבוע מגיעה כל המשפחה , וכולם מתאספים בסלון הבית בשביל להעביר את ימי החופש ביחד .

יש את אלו שמשקיעים הון ברכישת סלון בשביל להראות לכולם שהספות שלהם הן הכי יפות ויקרות .

אך כל זה לא יעזור אם לא נשמור על ניקיון הריפודים , תארו לכם מה חושב אורח שבא לבקר ובזמן שאתם מספרים לו כמה שהסלון שלכם איכותי הוא יושב ובוהה בכמה שהוא מלוכלך . אין מה לעשות אתם לא אשמים , בסך הכל כבר ציינו שהסלון הוא מרכז הבית ונעשה בו שימוש יום יומי על ידי כל בני המשפחה והוא מתלכלך בלית ברירה .

לרובנו יש תינוקות או בעלי חיים בבית שגם הם מהבים חלק לא קטן בלכלוך הספות , יש כאלו שמספרים שהם המקור העיקרי לכך .

אז מה עושים בשביל לשמור על בריאות יקירינו ועל ניקיון הספות ?

מומלץ להזמין חברה מקצועית שמתמחה בניקוי ספות פעם או פעמיים בשנה , תלוי במצב הספות בביתכם .

אתםיכולים גם לתחזק אותם בין לבין על ידי שאיבת הספות פעם בשבוע , אפילו אם לא רואים לכלוך רציני יש צורך בלשאוב אותם בכדי למנוע הצטברות של אבק , אם אין אורחים ויש לכם בעלי חיים או ילדים קטנים בבית מומלץ גם לכסות את הסלון בבד שיגן עליו .

במידה ונשפך משהו על הריפודים , תשתמשו בקצף שנוצר בערבוב סבון כלים ומים . לוקחים קצה של מגבת עם הקצף משפשפים מעט את האזור ומיד לאחר מכן סופגים את כל הנוזלים בעזרת מגבת תוך כדי לחיצה על האזור שנפגע . אומנם יש הרבה דרכים בשביל לתחזק את הספות אבל בכל זאת זה לא יתן לכם את אותה התוצאה שתבקלו אם בעל מקצוע יעשה את המלאכה פעם בכמה חודשים .

לאחר הניקוי שלנו הספות מתנקות לגמרי , המרקם שלהם חוזר ליהות כחדש והן חוזרות לגוון הצבע המקורי שלהן .

גם אם הן במצב ממש גרוע אפשר לחדש אותן תמיד ! 95% מהבדים ניתנים לניקוי ללא כל בעיה .

איך אנו מבצעים את הניקיון ?

דבר ראשון אנו בוחנים את סוג הבד , לאחר מכן עושים בדיקה קטנה והדגמה בשביל שתבינו לאיזו רמת ניקיון אפשר להגיע . אם הבד מגיב יפה ואנו רואים שאפשר לנקות אותו מבלי שיגרם לו נזק אנו נגשים לעבודה . מתחילים בשאיבת האבק מהספה כולה , אחרי שסיימנו לשאוב אנו מחדירים מים חמים וחומרים אל תוך הספות בשביל לרכך את הלכלוך שהופך למאוד קשה במהלך הזמן שהוא הצטבר . מקרצפים את הכל ואז שואבים את כל המים המלוכלכים אל תוך המכשיר שלנו . לבסוף אנו מבצעים עוד מספר שטיפות בעזרת מים נקיים עד שמתקבלת התוצאה הכי אופטימלית שאליה ניתן להגיע . בסיום העבודה הספות נשארות לחות למספר שעות בלבד , הן לא ספוגות במים בגלל שאנו שואבים תשעים אחוז מהמים שבהם השתמשנו בכדי לנקות , אם הסלון לא היה ממש מלוכלך זמן היבוש הוא כשלוש שעות , במידה והסלון היה במצב יותר קשה אז הוא עלול להשאר לח למשך כחצי יום בגלל שהניקיון שלו מצריך כמות מים יותר גדולה .

ניקוי ספות הוא דבר הכרחי בכל בית , העלויות הן בהחלט סבירות לעומת התוצאות שמתקבלות לאחר עבודה של בעל מקצוע אשר מתמחה בניקוי ספות .