כל הזכויות שמורות לזאוס ניקוי ספות ושטיחים

תובל 8 רמת גן , ישראל

zeusclean@gmail.com 

שעות פעילות:

ימים א'-ה' 08:00-22:00

ימי ו'  וערבי חג 08:00-15:00

וואטסאפ: 050-9217080

ניקוי ספות.gif
  • ניקוי ספות
  • ניקוי ספות
  • ניקוי ספות

ניקוי שטיחים בבית הלקוח

ניקוי שטיחים
ניקוי שטיחים מקיר לקיר

בכל בית ומשרד בישראל נמצא לפחות שטיח אחד. לשטיחים תפקידים רבים בחיינו, הם משמשים לחימום הבית בחורף, הם משמשים כחיץ בינינו לרצפה הקרה, במשרדים ובבתים משותפים הם משמשים כבולמי רעשים, אך בעיקר משמשים השטיחים כפריט עיצובי ייחודי המעניק לבית אופי ומשרים עלינו אוירה ביתית חמימה. ניקוי השטיחים משתנה לפי סוג השטיח. ישנם סוגי שטיחים רבים, החל משטיחים תעשייתיים הנמכרים לפי מטרים, וכלה בשטיחים הנארגים ביד הנחשבים ליצירות אמנות שערכם רב.

כפריט שנמצא בעיקר על הרצפה (או על הקירות) כשהוא חשוף לחלוטין, ובניגוד לפריטי עיצוב וריהוט אחרים, השטיח הוא פריט דינמי מאוד. אנו דורכים עליו עם נעלינו המלאות לכלוך ואבק. אנו מושיבים עליו את ילדינו כשהם רוצים לאכול חטיף או גלידה מול הטלוויזיה. התנהלות זו, גורמת לשטיחים לצבור לכלוך רב. בחלק מהמקרים מדובר על כתמים או פירורים בולטים, אך ברוב המקרים מדובר על חלקיקי אבק וחיידקים שלא נראים לעין אך הם משפיעים מאוד על הברק והמראה הכללי של השטיחים.

 

זאת ועוד, במקרים בהם הבית נמצא על צירי תנועה ורחובות ראשיים, הפיח היוצא מהמכוניות והאבק מהרחוב נספגים גם הם בשטיחים, ומעבר לפגיעה הויזואלית במראה השטיחים מדובר על מפגע תברואתי חמור העשוי לגרום לבעיות נשמה אצל ילדים ומבוגרים גם יחד, לכן חשוב לדאוג כל הזמן לניקוי שטיחים קבוע בבית ובמשרד.  

ישנן שיטות רבות ניקוי שטיחים, המוכרת והנפוצה שבהן היא שימוש בשואב אבק ביתי, מדובר על שיטה טובה אך לצערנו הרב היא לא טובה לניקוי כתמי מזון או צבע, ובמקרים רבים עוצמתו של שואב האבק הביתי לא מספיקה כדי לשאוב את כל חלקיקי האבק הפיח הנמצאים בתחתי השערות של השטיח וגם לא את חיידק קרדית האבק המסוכן. שיטה נוספת לניקוי שטיחים היא שימוש בחומרים כימיים ייעודיים לניקוי שטיחים. חומרים אלה נמכרים בדרך כלל בחנויות הטואלטיקה והפארם, הם אמנם יעילים בחלק מהמקרים, אך גם הם לא מסוגלים לתת לנו פתרון מלא במיוחד במקרים של שטיחים עדינים ויקרים שאסור לנקות עם חומרים כימיים ובמקרים של שטיחים מקיר לקיר הנמצאים בחדרים שהגישה אליהם קשה.

כדי להבטיח ניקיון מוחלט וחיטוי של כלל השטיחים בבית, מומלץ להזמין פעם בשנה חברה מקצועית לניקוי שטיחים לחברות אלה ציוד מקצועי מיוחד לניקוי שטיחים  המופעל על ידי לחץ אויר ובקיטור, בנוסף, לחברות אלה יש חומרי ניקוי מיוחדים ועדינים שיחזירו את הברק ויסירו גם את הכתמים הקשים ביותר מהשטיחים, וירחיקו מהם את כל הפיח והאבק, שערות בעלי חיים, חיידקים ועוד.