כל הזכויות שמורות לזאוס ניקוי ספות ושטיחים

תובל 8 רמת גן , ישראל

zeusclean@gmail.com 

שעות פעילות:

ימים א'-ה' 08:00-22:00

ימי ו'  וערבי חג 08:00-15:00

וואטסאפ: 050-9217080

ניקוי ספות.gif
  • ניקוי ספות
  • ניקוי ספות
  • ניקוי ספות

ניקוי ספות מקצועי בתל אביב

ניקוי ספות בתל אביב

רוצים להזמין ניקוי ספות בתל אביב ? בגיוק בשביל זה אנחנו כאן, חברתנו מעניקה ללקוחותיה שרותי ניקוי ספות, ניקוי שטיחים, ניקוי מזרנים וריפודי רכבים בביתם והשרות ניתן בפריסה ארצית.

הספות שלנו הן בעצם הלב של הבית והמקום שבו כל בני המשפחה מבלים באוב שעות היום, מן הסתם לאחר ישיבה ממושכת בכל יום הסלון שלנו סופג אין ספור מזהמים, אבק וכתמים קשים. בין אם זה כתם שנגרם מפליטות של התינוק, הקפה של ההורים ואפילו צרכים של בעלי חיים בהכל ניתן לטפל ולנקות בצורה יסודית.

איך להעלים ריח של שתן מהספות? פשוט מאוד על ידי ניקוי יסודי שיכלול בתוכו טיפול בחומר מנטרל ריחות. אם תחפשו בגוגל אי תשאלו את המכרים שלכם לכולם יהיו אין ספור פתרונות כאלה ואחרים, חלק מהפתרונות הללו יעילים יותר וחלקם פחות אבל בוודאות אף אחת מהשיטות לא תפתור את הבעיה שלנו ולהפך לפעמים חלק מהשיטות סבתא הללו יגרמו לריפוד שלנו נזק בלתי הפיך.

חשוב מאוד שתבינו שלרסס מבשם כביסה או חומץ לא באמת יפתרו את הבעיה, פשוט הריח העוצמתי שלהם יהיה חזק יותר מהריח לא נעים של הצרכים וזה יפתור את הבעיה לשעות ספורות עד שהחומר הפעיל שלהם יתנדף ואז יחזור שוב הריח הנוראי של הצרכים.

אז מה כן עושים?

 

כמו בכל דבר יש לעקור את הגורם המזיק ורק לאחר מכן לבשם את הספות. במידה ולא נשטוף את הספות בכדי לשאוב מחוץ לסיבי הבד ומתוך הספוג עצמו את הצרכים שום דבר לא יפתור לנו את הבעיה.

הצוות שלנו יגיע אליכם עם הציוד והחומרים הנכונים ובעזרת ניקוי קצר שנמשך לרוב בממוצע כשעה יפתור את הבעיה לחלוטין.

בשלב הראשוני אנחנו שואבים את הספות מאבק, שלב שניתן לפעמים לדלג עליו וזה תלוי במצב של הספות. לאחר מכן אנחנו מזריקים מים חמים בלחץ יחד עם חומר מקצועי לניקוי ספות אל תוך סיבי הבד תוך הקפדה על ריסוס אחיד והרטבה של כל חלקי הספה בכדי למנוע כתמי מים ובסופו של תהליך הניקוי. לאחר המתנה של כמה רגעים בהם אפשרנו לחומר לעשות את פעולת הניקוי וריכוך המזהמים אנו מקרצפים בעזרת מברשת מיוחד את כל הספה דבר שמאפשר לנו להפריד את הלכלוך מסיבי הבד. בשלב הבא אנחנו שואבים את כל מה שריססנו יחד עם הלכלוך מחוץ לסיבי הבד. בשבל הבא אנחנו מבצעים שטיפה על ידי הזרקה ויניקה בעזרת מים נקיים עם חומר מנטרל ריחות . לבסוף אנחנו מייבשים את הספה היטב על ידי שאיבה עוצמתית שתשאיר את הספות בסוף העבודה לחות ולא ספוגות במים ואז נרסס שוב מעט חומר מנטרל ריחות בכדי להבטיח תוצאה מושלמת. לאחר תהליך הניקוי יתייבשו תוך כ 8 עד 12 שעות בממוצע, לפעמים ישנם מקרים שבהם אנו נאלצים להשתמש בכמות גדולה יותר של מים להסרת כל המזהמים והדבר יגרום למשך זמן ייבוש ארוך יותר שיכול להגיע גם ל24 שעות.

מלבד לשתן אנחנו מטפלים גם בכתמי קפה, יין, טושים, דיו, מזון, שמנים ועוד רבים וטובים.

זקוקים להצעת מחיר או לייעוץ? אל תהססו וצרו איתנו קשר עוד היום, אחד מאיתנו ישמח לעמוד לרשותכם.