top of page
 • תמונת הסופר/תZeus Clean

ניקוי ספות השוואת מחירים

עודכן: 1 במרץ


אתם מחפשים חברה לניקוי ספות מקצועי שתנקה את הספות בביתכם , תרענן אותם ויחזירו אותה למצב כמעט חדש כמו ביום שרכשתם אותם אבל אתם מבולבלים לגמרי מכל המידע שקיים ברחבי הרשת ומ5 הצעות מחיר שונות שקיבלתם עד עכשיו ?

אל תדאגו , זה לא כל כך מסובך ואנחנו מבטיחים לעשות לכם סדר ועל הדרך נסביר לכם איך לבחור בעל מקצוע איכותי לביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר.

ממה מורכבת הצעת מחיר מקצועית ?

הצעת המחיר עלולה להשתנות לפי גודל הספות , סוגי הבד , רמת הלכלוך וכמות הכריות.

יש לי ספה העשויה משני מושבים אבל בעלי מקצוע אמרו לי שזאת ספה תלת מושבית , איך זה יתכן?

את כמות המושבים יש למדוד לפי אורך הספה , כל 60 ס"ם נחשבים למושב. זאת אומרת שאם אורכה של הספה שלכם הוא 180 ס"ם יש להחשיב אותה כספה תלת מושבית אפילו אם היא מחולקת לשתי כריות מושב.

במידה והספה שלי ממש מלוכלכת למה אני אמור לשלם יותר ?

כמו בכל תחום אחר במקרים של מצבים קיצוניים של כמויות לכלוך ממש גדולות בעלי מקצוע ידרשו תוספת תשלום מכיוון שמדובר בעבודה יותר קשה , יותר חומרים ויותר זמן. אבל חשוב לציין שכמה כתמים לא נחשבים למצב ממק קיצוני או קשה , מצב קיצוני זה ברגע שספות לבנות הפכו לחומות או מצבים שבהם נוצרה שכבת שומן ולכלוך על המושבים ברמה שכבר לא ניתן להבחין בצבעו הטבעי של הבד.

הכריות מושב ומשענת מתפרקות , למה מבקשים ממני תוספת תשלום ?

הסיבה לכך פשוטה מאוד, במקרים בהן גם המושב וגם המשענת של הספות שלכם מורכבים מכריות מתפרקות המחיר יגדל. הסיבה לכך היא שכמות הטקסטיל שצריך לנקות היא הרבה יותר גדולה מאשר בספה ללא כריות מתפרקות. חברה מקצועית תנקה כל כרית וכרית בצורה יסודית ורק לאחר מכן את המסגרת של הספה.

למה המחיר משתנה לפי סוג הבד ?

ישנם בדים סינטטים שפשוט מאוד מתנקים בקלות ובמהירות וישנם בדים טבעים כמו בד כותנה או בד אימפלה שמצריכים שימוש בחומרים יקרים יותר ומספר רב של שטיפות עד שמגיעים לתוצאה מקסימלית.

יש לי ספות מבד סינטטי ללא כריות מתפרקות וללא כתמים קשים , קיבלתי הצעות מחיר ב250 שקלים וגם כאלה ב900 שקלים איך אני אמור לבחור ומה גורם להבדלים גדולים כל כך ?

הסיבה לפערים כל כך גדולים היא העבודה ששוק ניקוי הספות ושטיחים הוא פרוץ לחלוטין ואינו מפוקח על ידי אף גורם מקצועי. הצעות מחיר ב250-400 תקבלו רק מחאפרים חסרי ניסיון או מכאלה שבטלפון מבקשים סכום מסויים ובהגעה בביתכם ינסו להקפיץ את המחיר לפעמים אפילו ב300% לעומת מה שביקשו בטלפון.

הצעת מחיר הזויה של 800-1000 שקלים תקבלו מחברות או בעלי מקצוע שהם בעצמם בכלל לא יודעים לנקות ספות בכלל. יש הרבה חברות בשוק שמתחזות לחברות לגיטימיות אבל מה שקורה זה שהם סוגרים עם הלקוח 800 שקלים ומעבירים את העבודה לחאפרים שמוכנים לבצע את העבודה עבור 300 שקלים ושאר הכסף נשאר אצלם. לקוחות שמזמינים שרות מחברות כאלה ימצאו את עצמם יום למחרת הניקיון עם ספות ספוגות במים, מלוכלכות או קרעים בספה. ואז מתחיל תהליך רדיפה אין סופי שבו החברה והקבלן משנה מגלגלים את האחריות מאחד לשני והלקוח הוא זה שמפסיד בגדול וכנראה שיזדקק להזמין חברה מקצועית ולשלם מחיר כפול עבור טיפול בנזקים שנגרמו על ידי החאפרים.

אז כמה אמור לעלות ניקוי לספות 3+2 מבד סינטטי ללא כריות מתפרקות?

טווח המחירים ההוגן ביותר לביצוע עבודה מקצועית אמור להיות 500-650 שקלים

איך לבחור בעל מקצוע?

 • תשאלו באיזה חומרים הם משתמשים.

 • תבדקו מה שיטת העבודה שלהם.

 • אל תתביישו לבקש לשוחח עם 2-3 לקוחות שלהם.

 • תבדקו כמה שנות ניסיון יש לחברה.

 • תעיינו באתר שלהם.

 • תשאלו אם הם מוכנים לעשות הדגמה לפני תחילת העבודה, האם הם אחראים לנזקים שעלולים להגרם כתוצאה מהניקיון והאם הם מתחייבים לתוצאה.

 • תבדקו המלצות על החברה בגוגל או פייסבוק.

ניקוי ספות השוואת מחירים

נורות אזהרה:

 • ציוד זול או לא מקצועי שאתם יכולים לרכוש בעצמכם בחנויות כל בו וכלי עבודה .

 • החברה טוענת שהם 5 שנים בתחום אבל עדיין לא הספיקו לבנות אתר מקצועי לעסק.

 • הצעת מחיר זולה מדי בטלפון מבלי שיבקשו תמונות לפני כן או מבלי שישאלו בכמה מושבים ואיזה סוג בד מדובר.

בנוגע לכל שאלה נוספת אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר יותר מנשמח לעמוד לרשותכם ולענות על כל שאלה בסובלנות. 050-9217080 זאוס קלין

284 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comentarios


bottom of page